Dienst

Gemeentebestuur

De gemeenteraad in Ham telt 21 leden.

De meerderheid wordt gevormd door de CD&V met 9 zetels en Open VLD met 5 zetels.
De oppositie bestaat uit de N-VA met 4 zetels, sp.a met 2 zetels en één onafhankelijk raadslid.

De gemeenteraad vergadert elke eerste donderdag van de maand om 20 uur in de raadzaal van het gemeentehuis.

Burgemeester: Dirk De Vis - 0495 24 53 14 - burgemeester@ham.be
1ste schepen: Robert Vandezande - 0496 60 71 98 - robert.vandezande@ham.be
2de schepen: Jos Ooms - 0486 16 66 97 - jos.ooms@ham.be
3de schepen: Daisy Zaenen -  0476 85 00 26 - daisy.zaenen@ham.be
4de schepen: Patrick Bosmans - 0478 24 68 59 - patrick.bosmans@ham.be
OCMW voorzitter: Willy Bosmans - 0475 49 73 92 - willy.bosmans@ham.be

Voorzitter gemeenteraad: Leopold Rutten - 0494 44 55 47 - leopold.rutten@ham.be

Contact

Gemeentehuis
Dorpsstraat 19
3945 Ham

Tel.013 61 10 05
Fax013 61 10 01
E-mailburgemeester@ham.be